Órganos de goberno

Xunta de Goberno

D. Antonio Maroño Cal
Decano Presidente e representante do Colexio no Consejo Superior de los Colegios de Arquitectos de España
decano@coag.es

D. Carlos Rodríguez de la Torre
Tesoureiro-Contador
tesorero@coag.es

D. José Luis Sanmiguel Guerreiro
Secretario
secretario@coag.es

Vocais

Dona Elvira Carregado Pazo
Vocal

vocal1@coag.es

Dona Beatriz Hermida Calviño
Vocal

vocal2@coag.es

D. Fernando M. Tabernero Duque
Vocal

vocal3@coag.es

D. Cristóbal Crespo González
Vocal en representación da Delegación de A Coruña

vocal.coruna@coag.es

D. Simón Pereiro López Quecuty
Vocal en representación da Delegación de Vigo

vocal.vigo@coag.es

D. Roberto Costas Pérez
Presidente Delegación de A Coruña

D. Raúl J. Veiga Lamelas
Presidente Delegación de Lugo

D. Alberto de Paula Prieto
Presidente Delegación de Ourense

D. Manuel Abelleira Argibay
Presidente Delegación de Pontevedra

D. Antonio Davila Alonso
Presidente Delegación de Vigo

D. Santiago García Suarez
Presidente Delegación de Santiago

D. Ramón Montero Cereijo
Presidente Delegación de Ferrol

Delegación de A Coruña
Xunta Directiva

D. Roberto Costas Pérez
Presidente
presidente.coruna@coag.es

Dona Julia Álvarez García
Tesoureira
tesorera.coruna@coag.es

D. Oscar Pedrós Fernandez
Secretario
secretario.coruna@coag.es

Delegación de Lugo
Xunta Directiva

D. Raúl J. Veiga Lamelas
Presidente
presidente.lugo@coag.es

Dona Mª Belen Feijoó Lombao
Tesoureira
tesorera.lugo@coag.es

Dona Mónica Folgueira Cobas
Secretaria
secretaria.lugo@coag.es

Delegación de Ourense
Xunta Directiva

D. Alberto de Paula Prieto
Presidente
presidente.ourense@coag.es

Dona Paula Feijoo Calviño
Tesoureiro
tesorera.ourense@coag.es

Dona Emma Noriega García
Secretario
secretaria.ourense@coag.es

Delegación de Pontevedra
Xunta Directiva

D. Manuel Abelleira Argibay
Presidente
presidente.pontevedra@coag.es

Dona María Luisa Pierres López
Tesoureira
tesorera.pontevedra@coag.es

D. Anselmo Villanueva Peón
Secretario
secretario.pontevedra@coag.es

Delegación de Vigo
Xunta Directiva

D. Antonio Davila Alonso
Presidente
presidente.vigo@coag.es

D. Manuel Martínez Carazo
Tesoureiro
tesorero.vigo@coag.es

Dona María Mariño de Oya
Secretaria
secretaria.vigo@coag.es

Delegación de Ferrol
Xunta Directiva

D. Ramón Montero Cereijo
Presidente
presidente.ferrol@coag.es

D. José Alejandro Romero Alonso
Tesoureiro
tesorero.ferrol@coag.es

Dona María de la Concepción Laborda Alberto
Secretaria
secretaria.ferrol@coag.es

Delegación de Santiago
Xunta Directiva

D. Santiago García Suárez
Presidente
presidente.santiago@coag.es

Dona Carmen Rey López
Tesoureira
tesorera.santiago@coag.es

D. Alejandro Fernández Vázquez
Secretario
secretario.santiago@coag.es